Právě jste v části: O nás » Projekty » MŠMT

MŠMT

Rozvojový program „Podpora logopedické prevence v předškolním vzdělávání v roce 2016“

Naše mateřská škola se přihlásila do výše uvedeného programu MŠMT s projektem „ Mluvíme s radostí a úsměvem“

Za svůj cíl si stanovila zvýšit kvalitu předškolního vzdělávání formou vykonávání logopedické prevence, která je nezbytnou součástí přirozeného a zdravého vývoje dětí, jejich komunikačních schopností a dovedností.

Projekt naší mateřské školy byl vybrán a podpořen částkou padesát tisíc korun. Tato částka bude použita k rozšíření odborných znalostí další pedagogické pracovnice v oblasti logopedické prevence a k nákupu moderních pomůcek a literatury, zaměřené na rozvoj komunikačních schopností a dovedností dětí a k logopedické péči.